Adoptované zvieratá
Úvod » Adoptované zvieratá
LEV BERBERSKÝ

MERIDIANA BOJNICE REZORT – do 31.8.2024

Boris Haviar – do 30.11.2024

ANTILOPA BONGO
ARA ARAKANGA

Jurko Rehák – do 28.2.2025

Gabriela Mičejová – do 28.2.2025

ARA MODROŽLTÁ

Vladimíra Valent Winiarčíková – do 28.2.2025

ARA ZELENOKRÍDLA
BOCIAN BIELY
BOCIAN ČIERNY
DANIEL MEZOPOTÁMSKY
DIKDIK KIRKOV

Janik a Pejko – do 28.2.2025

DIKOBRAZOVEC AFRICKÝ

Miroslav Setnický – do 31.5.2025

EMU HNEDÝ
FELZUMA VEĽKÁ

Lubomíra Beňová – do 30.11.2024

GIBON ZLATOLÍCI

Roberta Abelovská – do 31.8.2024

GUERÉZA PLÁŠTIKOVÁ
CHARZA ŽLTOHRDLÁ
JAGUÁR AMERICKÝ
KAZUÁR VEĽKOPRILBÝ

Mário Hložka – do 28.2.2025

JELEŇ SIKA DYBOWSKÉHO
KORYTNAČKA LÚČOVÁ
KLAUN OČKATÝ
KÔŇ PRZEWALSKÉHO
KOSMÁČ TRPASLIČÍ

Jana Šebová – do 31.5.2025  

 

KOZOROŽEC KAUKAZSKÝ
KROKODÍL OLIVOVÝ
KUDU VEĽKÝ
LAMA HUANAKO
LEGUÁN KUBÁNSKY

Martin Iliáš – do 31.5.2025

LEMUR VARI ČIERNOBIELY
LEOPARD OBLÁČKOVÝ
LEOPARD PERZSKÝ

Lýdia Nemčoková – do 30.11.2024

Vladimíra Goňová – do 28.2.2025

MUDr. Miroslav Mokrý – do 28.2.2025

MAČKA ČERVENOŠKVRNNÁ

Sofinka a Tobiasko Tabakovci do 31.8.2024

MAČKA MALOŠKVRNNÁ
MARKHUR TURKMÉNSKY
MATAMATA
MEDVEĎ HNEDÝ

Adam Barobin – do 31.8.2024

Maťa Jurčová – do 30.11.2024

ZOO krúžok CVČ JUNIOR Bojnice – do 31.5.2025

NANDÍNIA AFRICKÁ
NANDU PAMPOVÝ
OCELOT VEľKÝ
ORANGUTAN BORNEJSKÝ

Emka Budinská – do 31.8.2024

Zuzana Mareková – do 30.11.2024

ORLIAK BIELOKRÍDLY
OROL SKALNÝ

Filip Gallo do 31.8.2024

Lýdia Goňová – do 28.2.2025

ORYX JUHOAFRICKÝ
PANDA ČERVENÁ

Laurinka Mederová – do 31.8.2024

Daniel Rainer – do 31.8.2024

JKBOZ s.r.o. – do 31.8.2024

Veronika Mazanová – do 28.2.2025

Rastik Štrbavý – do 28.2.2025

NANA – do 28.2.2025

Jakub Bibík – do 31.5.2025

Natália Maťušová – do 31.5.2025

ZŠ a MŠ Lazany – do 31.5.2025

PÁV KORUNKATÝ
PLAMENIAK ČILSKÝ

1.A – ZŠ F. Hrušovského, Kláštor pod Znievom- Plameniaci – do 31.5.2025

 

PLAMIENKA DRIEMAVÁ

Jessica Paceková – do 30.11.2024

Agátka Kucirková – do 28.2.2025

PYTÓN KRÁĽOVSKÝ

 

 

PYTÓN TMAVÝ
PYTÓN ZELENÝ
RAJA PÁVOOKÁ

Branko Beneš – do 31.8.2024

RYS OSTROVID KARPATSKÝ

Dominika Adamčíková – do 31.8.2024

Martin Gabaj – do 31.8.2024

Enikő Deák – do 30.11.2024

Ľudovít Lehocký – do 31.5.2025

SLIEPOČKA SIVOHLAVÁ
SLON AFRICKÝ

Včielková trieda, MŠ Športová – do 30.11.2024

Vikuška Kittlerová – do 30.11.2024

Lea Reháková – do 28.2.2025

Peter Kolačkovský – do 28.2.2025

Nikoletta Vörösová – do 31.5.2025

Heňulka Bročková – do 31.5.2025

SOMÁR DOMÁCI

Bibi Laurincová – do 30.11.2024

 

SOVA LESNÁ
SOVA SNEŽNÁ

 Barborka a Danko a ich mačka – do 28.2.2025

SURIKATA VLNKAVÁ

Petra Vrbanová – do 30.11.2024

MDDr. Jakub Štellmach – do 28.2.2025

Zuzana Koprlová – do 28.2.2025

Šimi Körösi – do 28.2.2025

TAKIN ZLATÝ

Andrea Kantárová – do 31.5.2025

Jana Valientová – do 31.5.2025

TAMARÍN PINČÍ
ŤAVA DVOJHRBÁ
TRAGOPAN MODROLÍCI

Zuzana Kaňuchová – do 28.2.2025

VČELÁR LESNÝ
VLK EURÁZIJSKÝ

Mirko a Peťka – do 28.2.2025

Nikolka Novotná – do 28.2.2025

ZEBRA HARTMANNOVEJ
ZOBÁKOROŽEC ČIERNOBIELY
MAČKA AMURSKÁ
ŽENETKA ŠKVRNITÁ
VÝR SKALNÝ
KAKADU MOLUCKÝ
LEŇOCH DVOJPRSTÝ

Laurinka Sedláčková – do 30.11.2024

Martina Medvecká – do 31.5.2025

Karin Lenhardová – do 31.5.2025

KOZA DOMÁCA KAMERUNSKÁ
PÁSAVEC ŠTETINOVÝ
AMAZOŇAN GOLIERIKATÝ
IBIS ČERVENÝ
MAČIAK ROLOWAYOV
LEMUR VARI ČERVENÝ
SOKOL MYŠIAR
LEMUR TMAVÝ

Martin Mikuška – do 28.2.2025

VARAN MODRÝ
MORČA DOMÁCE

Ninka Mindžáková – do 31.8.2024