Zoo online
Úvod » Vzdelávanie » Zoo online

ZOO ONLINE

Myšlienku vzdelávania spojenú so zábavou Vám prinášame aj na sociálnych sieťach. Zaujíma Vás svet za bránami zoo? Ak nás nemôžete navštíviť  a láka Vás vidieť čo sa deje u nás v zoo poďte aspoň virtuálne nahliadnuť do zoo.

ZOO

LIVE STREAM

V mesiaci február spúšťame na našom facebookovom fan-page live streamy, ktoré Vám budeme prinášať každý štvrtok! Raz do týždňa tak budete môcť nazrieť do jednotlivých zoologických úsekov.

MINI SERIÁL

ZOO

Mini seriál zoo venovaný ošetrovateľom. Rozhodli sme sa s kamerou navštíviť jednotlivé zoologické úseky a priblížiť Vám náročnú prácu našich chovateľov.

ZOOŠKOLA

ONLINE

Počas mimoriadnej situácie spojenej s pandémiou ochorenia COVID-19 boli brány Národnej zoo Bojnice zatvorené a nemohla prebiehať ani výučba zooškoly. Ako náhrada sa zooškola vysielala naživo na našom facebookovom profile.

ZOOŠKOLA

NA DIAĽKU

Milí priatelia, nebojte sa získavať informácie na diaľku. Pripravili sme si pre Vás zooškolu, ktorá vás bude vzdelávať zaujímavým spôsobom – od nás zo zoo až do vašich domovov. Každý utorok a štvrtok sa môžete tešiť na zaujímavé témy. Naša „ZOOŠKOLA“ je určená každému, kto sa zaujíma o zvieratá a v dobrodružnom odhaľovaní chce spoznávať ich krásu a rozmanitosť. 

ZOO

DOMA

Počas zatvorenia Národnej zoo Bojnice sme si pre vás pripravili sériu videí, kde môžete vidieť dianie v zoo počas týchto dní.

ZOO

DEŤOM

Prechádzka po zoo v reči našich detí.

ZOOLAMPA

Diskusná relácia s hosťami “Posvieťme si na” sa počas lockdownu priniesla do online sveta. Pre našich divákov sme túto reláciu streamovali live na našom facebookovom profile.

TVORIVÉ

VIDEÁ