Darčeková poukážka – darček, ktorý má zmysel
Úvod » Darčeková poukážka – darček, ktorý má zmysel

DARČEKOVÁ

POUKÁŽKA

V dnešnej konzumnej spoločnosti skúste aspoň čiastočne nahradiť hmotné darčeky ako napríklad „povinné jazdy“ vo forme pyžám, papúč, ponožiek alebo kozmetiky! Zabudnite na klasický vzorec v našich mysliach.

 

Darujte svojim milovaným niečo originálne, venujte im zážitok!

,,Život je o zážitkoch, z ktorých sa nám tvoria spomienky.  Sú tým, čo nás spája, sú jedinečnými chvíľami, ktoré si zapamätáme.

Svojich blízkych môžete obdarovať ORIGINÁLNE. Darčeky, ktoré vôbec netreba vyrobiť, tiež prispievajú k ochrane životného prostredia. Takýmto darčekom môže byť lístok na koncert, zaplatenie jazykového kurzu, wellness, let balónom, či napríklad ročná permanentka do zoo. 

Narodeniny, meniny, výročia, Vianoce alebo iné životné udalosti  by nemali byť o konzume všetkého, čo pre nás po uplynutí tohto obdobia stráca hodnotu. Darčeky by mali byť adresné a osobné, a nemali by sa stať napríklad „lapačom prachu“.

 

U nás môžete zaobstarať darček, ktorý má naozaj zmysel. Podporíte činnosť a záchranárske aktivity našej zoo a zároveň bude mať obdarovaný nezabudnuteľné spomienky z nádherného dňa stráveného u nás. Ako nadnesene hovoríme, „od Himalájí po Afriku“.

Platnosť darčekových poukážok je nasledovný:

– Darčeková poukážka zakúpená od 1. januára do 31. augusta má platnosť do konca roka, v ktorom bola zakúpená. (aktuálne do 31.12.2024)

– Darčeková poukážka zakúpená po 1. septembri má platnosť do konca nasledujúceho roka, v ktorom bola zakúpená. (aktuálne do 31.12.2025) 

V ponuke je viacero druhov, podľa toho, aký dobrodruh sa v obdarovanom skrýva.

Výroba darčekovej poukážky tvrá minimálne 2 pracovné dni.

 

“Zbierajme zážitky a nie veci!”

 

Zážitkové programy

Národná zoo Bojnice má v ponuke množstvo zážitkových programov ako Jeden deň ošetrovateľom, komentovanú prehliadku, vstup do zázemia a mnoho ďalšieho.

Ročná permanentka

Ste z blízkeho okolia, alebo plánujete stráviť dlhší čas v okolí Bojníc (napríklad v kúpeľoch) a radi by ste do našej zoo zavítali častejšie ako pár krát do roka?

Ceny vstupného

Národná zoo Bojnice poskytuje komplexný cenník vstupného s rôznymi kategóriami.

Vyplňte formulár, vyberte podľa vášho uváženia druh zážitku, uveďte kontaktné údaje, prípadne venovanie a po odoslaní vyplneného formulára vás budeme kontaktovať čo najskôr s detailami.