Sponzoring & Podpora
Úvod » Podporte nás » Sponzoring & Podpora

SPONZORING

& PODPORA

Zapojte sa do programu záchrany 

ohrozených druhov zvierat!

Zoologické záhrady sú o biodiverzite. Všetko čo robia je pre biodiverzitu. Prezentujú ju, študujú a zachraňujú. Sú skvelým miestom na inšpirovanie k zmene postoja k ochrane prírody, životného prostredia a svetovej biodiverzity. Národná zoo Bojnice je príspevková organizácia, len zo vstupného, alebo zo služieb návštevníkom si na seba nezarobí. Preto tak, ako aj mnohé iné zoo v zahraničí, aj Nzoo Bojnice ponúka rôzne spôsoby podpory, či už prostredníctvom sponzorstva, partnerstva alebo adopcie.

Národná zoologická záhrada Bojnice má podporu rôznych organizácií, spoločností či jednotlivcov. Za ich pomoc sme nesmierne vďační a aj vďaka nim môžeme efektívne plniť svoje poslania a pomáhať prírode či životnému prostrediu.

Medzi našich významných podporovateľov patria:

Meridiana Bojnice rezort

MERIDIANA Bojnice rezort predstavuje miesto, kde načerpáte dobrú energiu.
„Nepredávame jedlo a ubytovanie,
pripravujeme pre vás príjemné pocity, ktoré si túžite vychutnať“ 

Centrum rozvoja záhradníctva

Spoločnosť Centrum rozvoja záhradníctva vznikla v r. 1994. Pôsobí v oblasti záhradníctva s hlavným dôrazom na ovocinárstvo.

Botanická záhrada SPU Nitra

Botanická záhrada je vedecko – pedagogickým pracoviskom Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre s celouniverzitnou pôsobnosťou. 

Mlyn Trenčan

MLYN TRENČAN – Mlyn, ktorý melie pre Vás slovenské zrno. Nie je mlyn ako mlyn, nie je zrnko ako zrnko, nie je múka ako múka

Taktiež sme vďační našim adoptívnym rodičom, ktorí finančne prispievajú na kŕmne dávky našich zvieracích obyvateľov.

Pomáhať a podporiť našu zoo môžete finančne (zakúpením vstupenky, darčekovej poukážky, permanentky, adopciou, …)

Cenník vstupného

 

Dospelí 8,00 €
Deti od 4 do 15 rokov, držitelia preukazu ZŤP (s platným preukazom) 4,00 €
Deti do dovŕšenia 4 rokov ZDARMA
Dôchodcovia (nad 62 rokov), študenti (denné štúdium po predložení dokladu o štúdiu do 26 rokov) 4,00 €
Vstupné do zázemia zoo na objednávku 30,00 €
Vstupné s komentovanou prehliadkou na objednávku, 15,00 €
Zážitkový program na objednávku, 100,00 €
Ročná permanentka 30,00 €

 

Kompletné info ->

Ročná permanentka

Ste z blízkeho okolia, alebo plánujete stráviť dlhší čas v okolí Bojníc (napríklad v kúpeľoch) a radi by ste do našej zoo zavítali častejšie ako pár krát do roka?
Zadovážte si permanentku a ušetríte nielen financie, ale aj státie v prípadných radoch. Taká podvečerná prechádzka pred večerou je na nezaplatenie.

Výhody a podmienky ročnej neprenosnej permanentky:

Vlastník permanentky má prednostné právo na vstup do zoo – nemusí čakať v rade a môže prejsť ihneď k pokladni.
Vlastník permanentky má neobmedzené množstvo vstupov do zoo. To znamená, že nás môže navštíviť pokojne aj 100x do roka v rámci otváracích hodín zoo. Je neobmedzená!
Karta je vystavená na meno a je neprenosná.
Permanentka zakúpená do 31.10. je platná do konca roka, v ktorom bola zakúpená (aktuálne do 31.12.2021)
Permanentka zakúpená od 1.11. je platná do konca nasledujúceho roka, v ktorom bola zakúpená (aktuálne do 31.12.2022)
Permanentku si môžete zakúpiť:
u nás priamo v pokladni – po vypísaní predloženého formulára a zaplatení dostanete kartičku premanentky okamžite do rúk.
cez online formulár – po objednaní a zaplatení obdržíte emailom elektronický voucher, ktorý si pri vašej prvej návšteve zoo v pokladni vymeníte za kartičku permanentky.
Cena permanentky je 30 € bez rozdielu a uplatnenia akejkoľvek zľavy či vekového rozmedzia.

Kompletné info ->

Darčeková poukážka

V dnešnej konzumnej spoločnosti skúste aspoň čiastočne nahradiť hmotné darčeky ako napríklad „povinné jazdy“ vo forme pyžám, papúč, ponožiek alebo kozmetiky! Zabudnite na klasický vzorec v našich mysliach.

Darujte svojim milovaným niečo originálne, venujte im zážitok!

,,Život je o zážitkoch, z ktorých sa nám tvoria spomienky. Sú tým, čo nás spája, sú jedinečnými chvíľami, ktoré si zapamätáme.

Svojich blízkych môžete obdarovať ORIGINÁLNE. Darčeky, ktoré vôbec netreba vyrobiť, tiež prispievajú k ochrane životného prostredia. Takýmto darčekom môže byť lístok na koncert, zaplatenie jazykového kurzu, wellness, let balónom, či napríklad ročná permanentka do zoo.

Narodeniny, meniny, výročia, Vianoce alebo iné životné udalosti by nemali byť o konzume všetkého, čo pre nás po uplynutí tohto obdobia stráca hodnotu. Darčeky by mali byť adresné a osobné, a nemali by sa stať napríklad „lapačom prachu“.

Kompletné info ->

Adopcie zvierat

Nevieš ako originálne obdarovať svojich blízkych a pritom neutratiť “majland”? Čo by mohlo byť darčekom, čo dáva zmysel aj po čase?

Podpor napríklad chov ohrozených druhov zvierat. Podpor zvieratá a rozsiahlu nenahraditeľnú činnosť Národnej zoo Bojnice formou adopcie. Môžeš si vybrať ľubovoľné zviera a podporiť ho finančnou čiastkou, ktorú si sám zvolíš.

Kto sa môže zapojiť?
Adopcia je vhodná pre jednotlivcov, kolektívy, firmy či školy, jednoducho pre všetkých, ktorým osud ohrozených zvierat či ochrany prírody a životného prostredia nie je ľahostajný. Chce im prejaviť svoju priazeň a podporu. Alebo chce darovať darček, ktorý má zmysel! Pretože toto zmysel MÁ!

Ako to u nás funguje?
Pozri si zoznam zvierat a vyber si svojho zvieracieho obľúbenca. Zvieratá sú rozdelené do viacerých kategórií podľa výšky finančnej podpory: bronzová, strieborná, zlatá a platinová adopcia.
Minimálna suma, ktorou možno podporiť život v Národnej zoo Bojnice je 20€. Suma musí byť zaokrúhlená na celé eurá.

Kompletné info ->

Pomáhať a podporiť našu zoo môžete aj materiálne.

V zoo nám veľmi pomôžu užitočné dary ako napríklad:

Pokiaľ sa rozhodnete podporiť našu zoo materiálne, informujte sa u nás o tejto možnosti, respektíve si preverte, či to, čo nám chcete venovať, prakticky využijeme a teda prijímame.

So svojimi návrhmi, prípadne otázkami nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom emailu andrea.klasova@zoobojnice.sk alebo telefonicky 0901 713 824.

Podporovateľmi sa môže stat každý, či jednotlivec, kolektívy, podnikateľ, firma, škola. Jednoducho ktokoľvek s úmyslom pomôcť prírode.

Spoločne robíme bojnickú zoologickú záhradu lepšou!

Až keď bude posledný strom zoťatý, až keď bude

posledná rieka otrávená, až keď bude posledná

ryba ulovená, až vtedy si uvedomíte, že peniaze

sa jesť nedajú..

 

Staré indiánske príslovie.