Adventný zoo-eko-kalendár 2022
Úvod » Adventný zoo-eko-kalendár 2022

ADVENTNÝ ZOO-EKO-KALENDÁR 2022

 

Nerád nakupuješ vianočné darčeky po preplnených obchodoch svojim blízkym, ktorí nič nechcú alebo si myslíš, že už všetko majú? Nevieš sa rozhodnúť, čo by sa im zišlo a čo by ich skutočne potešilo? Má tvoja rodina rada zvieratá a chcete sa zrelaxovať? Tak potom našu darčekovú poukážku budeš potrebovať. Vyber si z našej bohatej „eko ponuky“ a daruj zážitok s pocitom dobrého skutku. Či už je to jednorazový vstup do zoo, ročná permanentka alebo niečo originálnejšie ako zážitkový program alebo adopcia, určite tým potešíš nielen tvojich blízkych, ale aj prírodu a naše zvieratá. A ten pocit, že si pomohol a nezaťažil naše životné prostredie ďalším zbytočným darčekovým odpadom, je na nezaplatenie.

Všetky informácie o Darčekových poukážkach, permanentkách a adopciách nájdete TU

 

 

Zároveň sa môžete zapojiť aj do našej vianočnej súťaže

o tri kalendáre Nzoo Bojnice 2023.

 

Prírodu máme len jednu a musíme ju spoločne chrániť. Každý svojou činnosťou tvoríme kvapku v oceáne trvalo udržateľného rozvoja. Najkrajší vianočný darček pre našu planétu sme my a naša zmena myslenia k ochrane prírody. Napíšte do komentáru odpoveď na našu otázku: „Ako pomáhate vy zlepšiť naše spoločné životné prostredie?“

Komentáre prosím píšte pod prvý pôvodný príspevok TU

Nie je povinné lajkovanie a zdieľanie príspevku, aj keď určite nás poteší aj takéto šírenie myšlienky ochrany životného prostredia.

Vyhodnotenie najoriginálnejších odpovedí, ktoré nás chytia za srdce, bude 26.12.2022. Výhercov označíme pod príspevok o vyhodnotení súťaže a napíšeme im súkromnú správu.

Ďakujeme, že pomáhate pomáhať našej prírode.