Deň bez bariér
Úvod » Deň bez bariér

Národná zoologická záhrada Bojnice si tento rok opäť pripravila podujatie pre všetkých seniorov a návštevníkov so ZŤP pod názvom Deň bez bariér, ktoré sa uskutoční v stredu, 18. októbra 2017.

V tento deň, chceme sprístupniť našu zoo pre všetkých ľudí, ktorí majú obmedzenú možnosť pohybu a dopriať im tak, aby si ju mohli prezrieť a vychutnať naplno. K dispozícii im budú vozidlá John Deere so šoférom, ktorý bude zároveň aj sprievodcom.

V prípade záujmu zúčastniť sa podujatia treba nahlásiť počet účastníkov na konkrétny termín.  Prihlásiť sa môžete telefonicky, kde Vám poskytneme aj doplňujúce informácie: 0901 713 821.

Ako bolo?

Toto podujatie bolo venované všetkým seniorom a návštevníkom so ZŤP. Pred výbehmi medveďov sme mali stanovisko, kde sa účastníci mohli dozvedieť novinky zo zoo, ale zaspomínať si aj na, ako si zoo pamätajú kedysi. Na motorových vozidlách John Deer mohli absolvovať komentovanú prehliadku zoo, a vidieť aj zvieratá v najvyššej časti, kam sa často nedostanú pre zdravotné problémy. Na druhý ročník tejto akcie prišlo spolu 23 účastníkov.