Prihlasovanie na Zoo Akadémiu 2024
Úvod » Prihlasovanie na Zoo Akadémiu 2024

Zooakadémia 2024

 

 

Tradičný denný zoo-tábor plný zábavy, v spoločnosti exotických zvierat, s množstvom nových zážitkov sme pre vás pripravili aj v roku 2024. Ďalší ročník dennej  zooakadémie sa odohráva priamo v areáli bojnickej zoo. Na deti čaká  bohatý program, spojený s poznávaním útrob zoo a jej úsekov. Nazrieme do zákulisia zoo, stretneme sa s ošetrovateľmi a zoznámime sa so zvieratami našej zoo. Spoznáme nových kamarátov a dozvieme sa veľa zaujímavosti z ríše zvierat. V priebehu týždňa sa ponoríme do zvieracej ríše a prežijeme okamihy, ktoré sú pre mnohých v bežnom živote iba snom. Zahráme si nové hry, zdokonalíme sa v zručnosti a načerpáme nové vedomosti.

V priebehu celého pracovného týždňa bude o vaše deti postarané! Od pondelka do piatka, v čase od 8.00 do 15.00 hod. máme pre deti pripravený  atraktívny sprievodný program!

Program je navrhnutý pre deti, ktoré majú minimálne ukončený prvý ročník základnej školy.

Cena programu je 150€ / osoba.

Pre deti je možnosť zabezpečiť teplý obed v cene 30€ (6€ / deň). Tento poplatok sa platí v hotovosti, v prvý deň vami zvoleného turnusu.

Nižšie nájdete prihlasovací formulár. Po jeho vyplnení vám na email automaticky zašleme všetky informácie, ktoré by vás ešte mohli zaujímať.

Ak by ste aj tak potrebovali ešte viac informácii, kontaktujte nás na zuzana.slosiarova@zoobojnice.sk alebo telefonicky na 0910 853 538.

 

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR:

*V prihlasovacom formulári uvidíte iba aktuálne turnusy. Pokiaľ niektorý z turnusov naplní svoju kapacitu, v prihlasovacom formulári tento turnus už neuvidíte.*

ZOOAKADÉMIA NAPLNILA SVOJU KAPACITU