Tipy ako šetriť
Úvod » Tipy ako šetriť

NÁRODNÁ ZOOLOGICKÁ ZÁHRADA BOJNICE ŠETRÍ ENERGIAMI!

Inšpiruj sa a využi náš nápad!

 

 Najlacnejšia energia je tá nespotrebovaná!

 

V zásade to znamená snažiť sa o zníženie množstva energie, no dosiahnutie podobného výsledku, ako pri jej plytvaní. Preto sa v rámci ekonomických opatrení snažíme ponúknuť niekoľko tipov, ako sa vyhnúť nadmernej spotrebe elektrickej energie, pitnej vody, pohonných hmôt a ako čo najviac ušetriť. Dostali sme do situácie, kedy je potrebné nakladať s energiami veľmi opatrne.

Ako teda čo najúspornejšie využívať energie a nepocítiť to na svojim zaužívanom štandarde? V Národnej zoo Bojnice sme spustili kampaň, ktorej cieľom je šetrenie a efektívne využívanie energii. A o tom, že sa dá šetriť tak, aby sme nepociťovali zníženie komfortu niet žiadnych pochýb. Preto sa chceme s Vami podeliť o niektoré kroky, ktoré aj Vám pomôžu ušetriť financie v rodinnej kase.

 

 

 

 

 

 

INTERNÁ KAMPAŇ NÁRODNEJ ZOO BOJNICE

 

Našim cieľom je znížiť ich spotrebu na minimum, pritom ale žiadnym spôsobom neznížiť komfort zvierat žijúcich za bránami Národnej zoo Bojnice.

 

 

Radi sa s vami podelíme o kreatívne a milé obrázky s tipmi na efektívne využívanie energii, ktoré používame vrámci kampane priamo v zoo. Veríme, že vás zaujmú a mnohé z nich sa ocitnú vo vašej domácnosti, škole či kancelárii. Ak nás chcete potešiť, pošlite nám fotografie, ako motivujete seba a ostatných na kontaktný email: info@zoobojnice.sk alebo nás označte na sociálnych sieťach ako facebook, instagram alebo tiktok 🙂

Všetky obrázky si môžete stiahnuť nižšie. Stačí si len vybrať.

Veríme, že aj Vaše deti sa naučia správnym návykom práve vďaka zvieracej tematike, ktorú sme na tieto piktogramy zvolili.

Zastarané príkazové tabuľky v červenom rámiku a s množstvom výkričníkov nikoho nezaujmú a cieľová skupina ľudí ich prehliadne. Preto sme sa snažili spojiť príjemné s užitočným.

 

 

Na stiahnutie:

 

Šetriaca kampaň Národnej zoo Bojnice