Venuj darček, ktorý má zmysel!
Úvod » Venuj darček, ktorý má zmysel!

 

Čas Vianoc sa neúprosne blíži a s ním prichádza i príležitosť obdarovať blízku osobu darčekom, ktorý má zmysel! Zmysel pre obdarovaného, ale i pre niekoho, kto pomoc iných potrebuje, v tomto prípade zvieratá žijúce za bránami bojnickej zoo. Národná zoologická záhrada Bojnice sa celoročne venuje chovu rôznych druhov zvierat, ale svoje aktivity sústredí aj na záchranné programy, zakladanie nových populácii niektorých druhov a rehabilitáciu zranených, či osirelých zvierat z voľnej prírody. Tieto projekty si okrem vysokej odbornosti zoológov vyžadujú nemalé finančné náklady. A práve Vy  môžete prispieť k ich zlepšovaniu.

Čas na výber správneho darčeka

Zakúpením darčekovej poukážky pomôžete dobrej veci a zároveň obdarujete svojho blízkeho. Drahé šperky, elektronika, noblesné oblečenie, autá či dokonca jedlo sú materiálnymi vecami, ktoré mnohí z nás volia pri výbere toho “správneho” daru pod vianočný stromček. Častokrát ale zabúdame na svoje okolie a na tých, ktorí sú na našu pomoc odkázaní. Na nemé tváre, ktoré by bez nás, ľudí neboli schopné komfortného života. Chvíľková radosť z materiálnych vecí nikdy nenahradí celoživotné spomienky a vedomie, že sme prispeli na pomoci iným.

Najvzácnejšie sú spomienky

Čo v nás zostáva dlhšie ako zážitky? Jediná vec, ktorú nám nikdy nik nevezme je naše vedomie a s ním spojené spomienky. V ňom je naveky vryté všetko čo sme prežili a čo nás v živote postretlo. Dobré i zlé skúsenosti, smutné, ale i radostné okamihy. Prečo si teda nespríjemniť život hneď dvojnásobne? Kúpou jediného darčeka vo forme zážitkového programu, celoročnej permanentky, či štandardného vstupu, potešíte obdarovanú osobu a zároveň prispejete na chov zvierat v zoologickej záhrade!

Neváhajte a objednajte si darček, ktorý má zmysel!

Národná zoologická záhrada Bojnice ponúka hneď niekoľko zážitkových programov a vstupov do svojej expozície na rok 2022. V nižšie priloženom webovom odkaze sa dozviete viac. Stačí iba kliknúť, vybrať si správny darček, vyplniť jednoduchý formulár a my sa s Vami spojíme!

https://zoobojnice.sk/darceky-ktore-maju-zmysel/