Zdobenie vianočných stromčekov 2018 – VYHODNOTENIE SÚŤAŽE
Úvod » Zdobenie vianočných stromčekov 2018 – VYHODNOTENIE SÚŤAŽE

VYHODNOTENIE

Súťaž pre detské kolektívy s názvom „Zdobenie vianočných stromčekov“  prebiehala od 3. do 5. decembra 2018. Prihlásiť sa mohli všetky školy, záujmové krúžky, či iné skupiny ktoré sa podieľali na výzdobe. Ďakujeme všetkým súťažiacim, ktorí sa do súťaže zapojili a v areáli zoo navodili príjemnú vianočnú atmosféru. Hodnotiaca komisia zložená zo zamestnancov zoo rozhodla, že víťazom je kolektív žiakov zo

 Základnej školy s materskou školou, Ľ. Štúra 71/1, Dolné Vestenice – krúžok “Strom života”.

Výhercovi srdečne gratulujeme!

 

Všetci naši návštevníci ich budú môcť obdivovať stromčeky až do 6. januára 2019 v našej Vianočnej záhrade – viac info TU.

 

Súťažné podmienky boli nasledovné:

  • zdobiť stromček môže maximálne 20 členná skupina detí – vstup do zoo má celá skupina v tento deň zdarma,
  • prinesené ozdoby na stromček musia byť výrobkami detí,
  • pri zhotovovaní ozdôb musí byť použitý prírodný materiál. Vhodné sú výrobky zo sušeného ovocia a zeleniny, z lesných plodov ako sú napr. šišky, žalude. Povolený je aj kartón, výrobky z korkových zátok a pod. Fantázii sa medze nekladú, podmienkou je čo najviac obmedziť umelé materiály.

Súťaž bude vyhodnotená 12. decembra 2018. Víťazný kolektív získa okrem bezplatného vstupu do Národnej zoologickej záhrady Bojnice v deň výzdoby stromčeka a malého predvianočného darčeka aj bezplatnú tématickú prednášku v Centre environmentálnej výchovy.

Počet stromčekov je limitovaný, preto svoj záujem nahlasujte e-mailom na: sutaz@zoobojnice.sk, alebo telefonicky na +421 901 713 821.

Bližšie informácie o podujatí Vám v prípade potreby poskytne Mgr. Lucia Ivenzová (0901 713 821).