Zdobenie vianočných stromčekov – VYHODNOTENIE
Úvod » Zdobenie vianočných stromčekov – VYHODNOTENIE

Súťaž pre školské kolektívy: „Zdobenie vianočných stromčekov“ bude prebiehať od 5. do 8. decembra 2017. Každý ozdobený stromček bude označený tabuľkou s názvom školy, ktorá sa podieľala na výzdobe. Návštevníci ich budú môcť obdivovať do 6. januára 2018.

Podmienky výzdoby:

  • zdobiť stromček môže maximálne 20 členná skupina za jednu školu,
  • prinesené ozdoby na stromček musia byť výrobkami detí,
  • pri zhotovovaní ozdôb musí byť použitý prírodný materiál. Vhodné sú výrobky zo sušeného ovocia a zeleniny, z lesných plodov ako sú napr. šišky, žalude. Povolený je aj kartón, výrobky z korkových zátok a pod. Fantázii sa medze nekladú, podmienkou je čo najviac obmedziť umelé materiály.

Súťaž bude vyhodnotená 12. decembra 2017. Víťazný kolektív získa okrem bezplatného vstupu do Národnej zoologickej záhrady Bojnice v deň výzdoby stromčeka a malého predvianočného darčeka aj bezplatnú tématickú prednášku v Centre environmentálnej výchovy.

Počet stromčekov je limitovaný, preto svoj záujem nahlasujte e-mailom na katarina.struharova@zoobojnice.sk najneskôr do 30. novembra 2017.

Bližšie informácie o podujatí Vám v prípade potreby poskytne Mgr. Simona Kubičková (0903 807 002).

 

 

 

 

VYHODNOTENIE

 

Národná zoologická záhrada Bojnice vyhlásila súťaž „Zdobenie vianočných stromčekov“, ktorej sa zúčastnilo 8 kolektívov. Ďakujeme všetkým súťažiacim, ktorí sa do súťaže zapojili a v areáli zoo navodili príjemnú vianočnú atmosféru. Hodnotiaca komisia zložená zo zamestnancov zoo rozhodla, že víťazom je kolektív žiakov zo Základnej školy Gašpara Drozda s materskou školou v Chrenovci – Brusne. Výhercovi srdečne gratulujeme!

Výherca (Základná škola Gašpara Drozda s materskou školou v Chrenovci – Brusne.)

 

 

Galéria súťažných stromčekov